Akce

Nové slevy s platností do 21.12.2018

Provádíme doprodej dřeva ze skladu v Praze za snížené ceny. Jedná se o sibiřský modřín (hoblovaná prkna levně: terasová prkna levně, podlahy na terasy, levné dřevěné podlahy do interiéru a levně obkladové palubky).

Podrobné informace včetně popisu a rozměrů najdete na našich stránkách. Pokud budete mít další otázky, volejte, prosím, na uvedené telefonní číslo, na kterém je náš konzultant ochotně zodpoví. V případě, že budete potřebovat zajistit dopravu, prosíme o zaslání poptávky – včetně uvedení příjemce, celé adresy dodání a dalších nezbytných údajů. Přepravu zajišťujeme po celém území ČR.

Vážení zákazníci, naše společnost nabízí všem svým odběratelům možnost snížení ceny na naše stavební řezivo nebo hoblované řezivo ze sibiřského modřínu o 3%. Tato sleva bude poskytnuta v případě Vašeho souhlasu s návštěvou našich pracovníků a vyfotografováním té části Vaší stavby, kde budou použity naše modřínové palubky na podlahu nebo na obklad. A dále souhlas s umístěním těchto snímků na naše stránky do oddílu reference. U fotografií nebude uvedena adresa, ani žádné jiné osobní údaje zákazníka.

Před vyzvednutím zboží ze skladu, prosíme o telefonické prověření, zda jsou vámi vybrané položky aktuálně opravdu skladem.