Dřevěná terasa.Dřevo na podlahu.Venkovní terasové podlahy dřevěné

Výroba

Kontakt

Původ dřeva, z kterého vyrábíme dřevěné podlahy na terasu a další zboží.

Těžení sibiřského modřínu se provádí v Krasnojarskem kraji Ruské Federaci. Podle statistik, přibližně 300 000 metru kubických sibiřských dřevin se těží v tomto regionu.

Naše společnost je také výhradním zástupcem v EU několika dřevo obrábějících závodu, které se nacházejí ve městech Ačinsk, Kansk a Usť-Ilimsk.

Sušení dřeva

Pro odstranění přebytečné vlhkosti je nutné dřevo usušit.

Kvalitní dřevěná podlaha na terasu nebo provětrávaná fasáda se vyrábí z relativně suchého řeziva, které se nebude kroutit a praskat. Při správně montáži podlahy na terasu nebo dřevěného obkladu fasády domu, tyto výrobky Vám poslouží nejméně 25 let bez značné deformace palubek.

Nejlevnější způsob pro sušení dřeva je přirozené sušení. Avšak, tento způsob má několik nevýhod. Hlavním minusem je dlouhá doba sušení, která je vždy ovlivněna počasím. Kromě toho není možné dosáhnout vlhkosti, potřebné pro výrobu dřevěného obkladu stěn či dřevěné podlahy na terasu.

Naše firma provádí sušení pomocí teplovzdušných komor. Takový způsob sušení nám dává možnost prodávat podlahy na terasu ze sibiřského modřínu s maximální vlhkostí 12-14%. Dubové fošny sušime do 8-10%.

Na uvedených níže fotkách je vidět proces sušení řeziva v naších výrobních prostorách:

Hoblování

Výrobky ze sibiřských dřevin jsou přírodními materiály, které mají různé přirozené vady. Dřevo na podlahu, dřevěná terasa a fasáda může mít suky, smolníky a menší praskliny. Kvůli tomu je nutné třídit výrobky ze dřeva podle kvality.

Kromě třídění je nezbytné provádět kvalitní hoblovaní.
Abychom byli schopní dosáhnout nejlepší kvality dřevěná fasády, venkovní terasové podlahy dřevěné nebo dřeva na podlahu používáme moderní obráběcí stroje Leadermac s čtyřstrannými frézkami a obráběcí centra CNC. Velmi kvalitní a výkonné stroje dovoluji provádět obrábění od jednoduchých do náročných dřevěných prvků.

Vyrábíme a nabízíme naším zákazníkům dřevěné palubky, které mají precizní profilování s hladkým povrchem a přesně rozměry.

Několik ukázek z výroby prken v naši továrně:

Dovoz dřeva

Dovážíme modřín sibiřský v provedení: omítané řezivo a dřevěné podlahy na terasu ze sibiřských dřevin do České republiky a jiných států, Evropské Unii především v kamiónech. Takový způsob dopravy nám zajišťuje včasné doplnění skladu a eliminuje nutnost dodatečného sušení výrobků.