Lepené hranoly a tramý

Lepené hranoly

Lepený trám má nejlepší vlastnosti a proto i vysokou cenu. Nízký obsah vlhkosti je hlavní výhodou Bsh hranolů, protože to znamená vyhnout se problémům spojených se sesycháním materiálu. Z toho vyplývá, že můžete postavit dům v průběhu sezóny a nebudou nutné žádné technologické přestávky.
Hranol má nízkou úroveň vláhy a není proto nutné počítat s určitou dobou na jeho vyschnutí.
Technologie výroby lepených hranolů umožňuje získání výrobků nejvyšší kvality, které postrádají všechny nevýhody surového dřeva, přitom si ale zachovávají jeho nejlepší přednosti. Takové hoblované hranoly jsou již napuštěné prostředkem, který brání hnilobě a hoření, a proto nepotřebují další ošetření.
Bsh hranoly mohou být také vyrobeny na zakázku jako profilované. Někteří výrobci jdou ještě dále a nabízí již hotové soupravy spolu s instrukcemi na sestavení.
Tepelná vodivost lepeného hranolu má naprosto vynikající ukazatel. Stěna z tohoto dřevěného hranolu o tloušťce 20 cm je zcela rovnocenná cihlové zdi s tloušťkou 1,6 m. Takové vlastnosti zajišťují komfortní podmínky v libovolném ročním období – v zimě se v domě udržuje teplo a v létě chládek. Kromě toho je lepený hranol je velmi vhodný jak na fasádu, tak i na stavbu vnitřních příček.

 

V případě, že nemáme určitý profil skladem, dokážeme vyrobit na objednávku vč. speciálních stavebních trámů v nadstandardních délkách do 24m.

 

Cenu vám rádi spočítáme individuálně na objednávku e-mailem.
Pro kalkulace Cen budeme potřebovat od vás přesné rozměry, množství, kvalitu a termín dodáni.

 

lepene-tramy-1
lepene-tramy-4
lepene-tramy-2
lepene-tramy-5
lepene-tramy-3
lepene-tramy-6