Nejlevnější terasová prkna

 

Akce na podlahové palubky, dřevěný obklad a terasovou podlahu

Vážení zákaznici, z ohledem na krize v důsledku šíření koronaviru, mame potíže z dovozem nové surovniny z Ruska. Proto momentálně nemůžeme nabídnout žádné slevy ( včetně Množstevních slev).

Každý měsíc naše společnost připravuje pro své zákazníky slevovou akci na některé druhy výrobku ze sibiřského modřínu a sibiřského cedru. Sleva platí pro podlahové palubky, dřevěný obklad, terasovou podlahu, trámy ze sibiřského modřínu, trámky a latě.

Zaručujeme nejlevnější ceny na výrobky ze sibiřského modřínu a sibiřského cedru.

Současna akce trvá do 20.12.2019.

Akce-2019

Vážení zákazníci, naše společnost nabízí všem svým odběratelům možnost snížení ceny na naše stavební řezivo nebo hoblované řezivo ze sibiřského modřínu o 3%. Tato sleva bude poskytnuta v případě Vašeho souhlasu s návštěvou našich pracovníků a vyfotografováním té části Vaší stavby, kde budou použity naše modřínové palubky na podlahu nebo na obklad. A dále souhlas s umístěním těchto snímků na naše stránky do oddílu reference. U fotografií nebude uvedena adresa, ani žádné jiné osobní údaje zákazníka.

!POZOR! Prosím vás vždycky ověřovat předem dostupnost suroviny k vyrobě Vámi vybraných výrobků, telefonicky nebo mailem.
Na Vaši žádost Vám rozbalíme jakékoli standardní balení řeziva, ze kterého si můžete sami vybrat ten nejlepší omítány ( sámovaný) materiál. Za tuto službu si účtujeme + 15 % z ceny Vámi vybraného výrobku.

Při výrobě hoblovaných profilu na objednávku do 10ks Cena za 1ks zvyšuje na 50%, při výrobě do 20ks Cena se zvyšuje na 25%.
Důvod zvýšení: Náklady na připravování stroje a prace s řezivem k výrobě je stejný jak pro výrobu 300ks, tak i pro výrobu 10ks.
Z ohledem na hospodářské ztráty naše společnost musí zvýšit cenu na výrobu malého množství. Děkujeme za pochopení.