Podlahová prkna. Dřevěné terasové podlahové prkna.Hoblovaná prkna

O nás

Kontakt

Vítejte na naších stránkách!

Sibiřské dřevo s.r.o. prodává řezivo, stavební hranoly, podlahová prkna a fasády ze sibiřského modřínu a sibiřského cedru. Naším zákazníkům nabízíme velký sortiment palubek z modřínu. V našem skladu vždy najdete potřebné provětrávané fasády, dřevěné terasové podlahové prkna, podlahová prkna, hoblované fošny, stavební prkna a hranoly, BSH a KVH lepené hranoly v pohledové a nepohledové kvalitě.

Naše společnost se zabývá obchodem se dřevěnou produkcí od roku 1999. Sibiřské dřevo s.r.o. je výhradní zástupce několika dřevoobráběcích závodů. Truhlářské řezivo, dřevěné terasy a trámy z masivu se vyrábí podle našich požadavků a přísných standardů. Díky tomu, že nepoužíváme služby zprostředkovatelů, jsme schopní nabídnout naším zákazníkům hoblovaná prkna za bezkonkurenční ceny.

Zaručujeme vysokou kvalitu palubek ze skutečného sibiřského modřínu.

Zdarma Vám poradíme s výběrem kvality materiálu a profilů hoblovaných výrobků pro instalaci dřevěné podlahy, fasády a zařízení interiéru. Spočítáme pro Vás množství materiálu potřebného pro Váš projekt.

S technickými normami venkovní dřevěné terasy nebo odvětrávané fasády ze sibiřského modřínu se lze seznámit v příloze Klasifikace kvality palubek ze sibiřského modřínu, kterou lze najít na konci každé naše webové stránky.

Výhody spolupráce s Sibiřské dřevo s.r.o.

Nabízíme prkna terasová, dřevěné obklady a stavební řezivo ze sibiřského modřínu za nejlepší ceny v republice.

Máme skladem nehoblovaná a hoblovaná prkna různých kvalit. Na rozdíl od jiných firem, prodáváme výrobky kvality A, Prima, Extra.

Prkna nabízíme v různých délkách 2m až 6m.

Jsme přímý dovozce řeziva ze Sibiře. Na veškeré prodávané fošny, drevene terasy nebo obkladové palubky máme všechny potřebné certifikáty.

Na Vaše přání zkrátíme dřevěná prkna podle Vašich požadavků.

Jestli nemůžete hned odebrat palubky, hoblovaná prkna za skladování po dobu 10 dnů neúčtujeme žádný poplatek.

Můžeme pro Vás zajistit dopravu.

Po dohodě otevřeme sklad i o víkendu.

Na objednávku pro Vás vyrobíme:

  • Palubky Hoblované prkna levně, trámy a palubky z cedru a sibiřského modřínu

  • lepené lamelové dřevo – BSH trámy

  • Podlahové prkna

Spolupráce
Nabízíme spolupráci stavebním firmám a podnikatelům obchodujícím s dřevařským materiálem. Chtěli bychom navázat dlouhodobou spolupráci ve formě regionálního obchodního zastoupení.

Jsme schopní dodávat řezivo, dřevěné terasové podlahové prkna, podlahy dřevěné, hoblované hranoly a dřevěné obklady na stěnu naším partnerům v potřebném množství, kvalitě a sortimentu ve velmi krátké době.

Naší obchodní partneři mají speciální ceny a individuální podmínky. Rádi s Vámi projednáme všechny detaily spolupráce osobně v naší kanceláři.

V našem sortimentu, kromě jiného máme tyto zajímavé výrobky pro stavebníky:

  • stavební fošny a dřevěné obklady fasád ze sibiřského cedru

  • BSH konstrukční hranoly a podlahove prkna ze sibiřského modřínu